Tabletka dzień po Zakopane

Niezabezpieczony stosunek? Tradycyjna forma antykoncepcji zawiodła? Teraz nie masz się czego obawiać. W Zakopanem najlepiej dostać receptę na tabletkę po przez Internet. Coś co kiedyś wydawało się niemożliwe, co związane było ze stratą czasu, pieniędzy i stresem, jest dziś na wyciągnięcie ręki. Zatem od teraz koniec z umawianiem wizyt, niesłownym lekarzem, który je odwołuje, kolejkami, których końca nie widać. Dziś receptę na tabletkę dzień po w Zakopanem otrzymać możesz przez Internet. Wystarczy wejść na stronę, zamówić wizytę i wypełnić formularz. Lekarz sprawdzi podane przez Ciebie informacje – oceni Twój stan zdrowia i w ciągu kilku minut wystawi receptę w formie SMSa. Nie musisz jej nawet drukować. W aptece podajesz czterocyfrowy kod i otrzymujesz tabletkę dzień po o nazwie EllaOne albo Escapelle. Zamówienie wizyty online i otrzymanie recepty na tabletki dzień po w Zakopanem, to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy. To przede wszystkim spokój dla Ciebie.
pudełko tabletki dzień po

Antykoncepcja awaryjna - ellaOne

Tabletka dzień po Zakopane – jak uzyskać receptę?

Antykoncepcja awaryjna skuteczna jest tylko do 72 godzin po odbytym niezabezpieczonym stosunku lub w takim, w którym antykoncepcja tradycyjna zawiodła. Dzieje się tak dlatego, że plemniki mogą żyć w kobiecie przez wiele dni. Jednak zawarta w EllaOne i Escapelle (tableki dzień po) substancja zapobiega pękaniu pęcherzyka i uwolnieniu komórki jajowej z jajnika. W ten sposób nie dochodzi do zapłodnienia, gdyż plemniki do komórki nigdy nie dotrą. Producenci leku zwracają jednak uwagę, że im szybciej przyjmiesz tabletkę dzień po tym wyższa jest jej skuteczność, która przekroczyć może 90%. Dlatego w przypadku antykoncepcji awaryjnej tak ważny jest czas, nie tylko dla Twojej wygody ale przede wszystkim z uwagi na skuteczność działania Escapelle i EllaOne. W Polsce tabletki dzień po dostępne są tylko na receptę.

Dotąd by ją otrzymać konieczna była wizyta u specjalisty ginekologa. Powszechnie wiadomym jest, że oczekiwanie na przyjęcie trwać mogło nawet kilka dni, a do tego te niekończące się kolejki. Oczekiwanie na badanie wiązało się z wielkim stresem czy zdąży się otrzymać receptę w ciągu 72 godzin. Takie sytuacje to jednak przeszłość. Dziś korzystać można z wizyt on-line i otrzymać receptę na tabletkę dzień po w Zakopanem już w ciągu kilkunastu minut. Nie musisz się zatem stresować, wystarczy wypełnić formularz, podać kod w aptece, przyjąć lek i spokojnie wrócić do swoich zajęć. Pamiętaj! Recepta na Tabletkę dzień po w Zakopanem, tylko przez Internet.

Recepta tabletka dzień po - jak uzyskać?

3 proste kroki
Zamów konsultację na Escapelle online

1. Wypełnij ankietę

Wypełnij ankietę na Escapelle online

2. Wykup konsultację

 3. Zrealizuj e-receptę

Recepta ellaOne Zakopane

W zależności od tego, ile czasu minęło od niezabezpieczonego stosunku należy wybrać odpowiedni lek. Escapelle jest sugerowane w momencie, gdy od niezabezpieczonego stosunku nie minęło jeszcze 72h. Escapelle to lek, który oddziałuje na proces uwalniania się komórki jajowej. Substancją czynną jest lewonorgestrel. Im wcześniej lek będzie użyty, tym jest bardziej skuteczny. Tabletka Escapelle ma działanie antykoncepcyjne, więc zapobiega ciąży, nie jest to środek, którego należy nadużywać i jest nieskuteczny w momencie, gdy kobieta jest już w ciąży.

Recepta escapelle Zakopane

Tabletki po stosunku, to silne, hormonalne tabletki, które działają do 72 godzin lub 5 dni (zależy od rodzaju tabletki) od ich zażycia. Jeśli jednak kobieta nie może w tym czasie udać się do lekarza, wystarczy skorzystać z internetowej porady, podczas której, lekarz przeprowadzić wywiad, oraz na podstawie zgromadzonych informacji, podejmie decyzję o słuszności wystawienia e-recepty na tabletkę dzień po.

dostępne usługi

Ellaone recepta - jak można ją uzyskać. Ile trzeba czekać na wystawienie?

Podobnie jak w przypadku antykoncepcji awaryjnej Escapelle również receptę na Ellaone można uzyskać w przychodni online. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, bo bez wychodzenia z domu można uzyskać receptę od lekarza. Wszystkie informacje o stanie zdrowia i przyjmowanych lekach kobieta musi podać w formularzu, który przesyłany jest do lekarza. W nim również powinna zawrzeć informację dotyczącą tego, kiedy odbyła niezabezpieczony bądź niewłaściwie zabezpieczony stosunek. Na tej podstawie, a także według ewentualnych przeciwwskazań do stosowania niektórych preparatów, np. tych zawierających w składzie laktozę, lekarz może zdecydować o przepisaniu recepty na lek Ellaone.

Lek ten podobnie jak Escapelle posiada w składzie laktozę jednowodną, dlatego nietolerancja laktozy jest przeciwwskazaniem do stosowania, ale o przepisaniu leku zadecyduje lekarz. E-receptę na Ellaone można zrealizować w każdej aptece, w której dostępny jest lek. Należy go zażyć jak najszybciej, popijając szklanką wody. Nie ma znaczenia czy lek przyjmowany jest przed posiłkiem, podczas posiłku, czy po nim. Przychodnia online działa przez całą dobę, co jest bardzo wygodne w sytuacjach nagłych, kiedy nie można dostać się do specjalisty, czyli ginekologa.

Warto wiedzieć, że receptę może wypisać również lekarz POZ, ale tutaj stacjonarnie także trudno dostać się na wizytę od razu, a w sytuacji pandemicznej możliwa jest często tylko telekonsultacja, zatem wygodniej jest skorzystać z usług poradni online i uzyskać e-receptę na tzw tabletkę dzień po, po weryfikacji zgłoszenia od razu. Zostaje ona przesłana na podany numer telefonu i można ją od razu zrealizować w aptece. Trzeba powiedzieć, że dzięki wysokiej skuteczności można z dużym prawdopodobieństwem wykluczyć zajście w ciąże po zażyciu tabletki Ellaone w zaleconym czasie. Szacuje się według badań, że 2 na 100 kobiet mimo zażycia antykoncepcji awaryjnej może zajść w ciążę.

Apteki w Zakopanem

Najnowsze wpisy na blogu