Tabletka dzień po Zielona Góra

Podczas zbliżenia seksualnego, często zdarza się, że z jakiegoś powodu, obawiamy się zajścia w nieplanowana ciążę. Najczęściej powodem jest brak, lub niewystarczająca antykoncepcja. Choć istnieje wiele środków zapobiegawczych ciąży, mogą one okazać się wadliwe, a pominięcie tabletki antykoncepcyjnej, wiązać się może z zapłodnieniem. Co w takiej sytuacji? Co robić, gdy obawiamy się, że podczas stosunku, nie zabezpieczyliśmy się wystarczająco? Najlepszym rozwiązaniem, może okazać się tabletka dzień po Zielona Góra. Gdy nie mamy możliwości udania się do lekarza na wizytę stacjonarną, z pomocą przychodzi przychodnia online. Wypełnij krótką ankietę, wykup konsultację i otrzymaj e-receptę na SMS nawet w 5 minut!
pudełko tabletki dzień po

Antykoncepcja awaryjna - ellaOne

Tabletka dzień po Zielona Góra

Tabletka po stosunku, to idealne rozwiązanie dla kobiet, które nie planowały ciąży, jednak podczas zbliżenia, mogło zdarzyć się ewentualne zapłodnienie. Tabletka, to nic innego, jak silna dawka hormonów, które mają na celu, uniemożliwienie przeżycia plemnika, oraz uniknięcie jego zagnieżdżenia. Aby była ona skuteczna, konieczne jest, przestrzeganie terminu, w jakim zostanie ona zażyta. Owe tabletki, działają tylko do 72 godzin po stosunku, dlatego tak istotny jest czas.

Tabletka dzień po Zielona Góra, jest silnie działającym lekiem, który wystawiany jest na receptę. Można wejść w jej posiadanie, podczas wizyty stacjonarnej w gabinecie ginekologicznym, lub poprzez internetową wizytę lekarską. W obu przypadkach, lekarz zobowiązany jest, do przeprowadzenia szczegółowego wywiadu. Ma on na celu, uniknięcie nieodwracalnych zmian w organizmie, oraz poinformowanie pacjentki, o działaniu, oraz ewentualnych skutkach ubocznych, związanych ze stosowaniem tabletki 72 po. Po zebraniu wszystkich, bardzo ważnych danych, lekarz może podjąć decyzję, o wystawieniu recepty. Zarówno w przypadku zwykłej recepty, jak i erecepta tabletka po Zielona Góra, tabletkę można zakupić w dowolnej aptece. Recepty są realizowane natychmiastowo, co skraca czas oczekiwania, i ewentualne narażenie kobiety na zajście w ciążę. Jeśli zdarzyła Ci się sytuacja, i obawiasz się, że możesz być w ciąży, nie zwlekaj – wykup wizytę online!

Recepta tabletka dzień po - jak uzyskać?

3 proste kroki
Zamów konsultację na Escapelle online

1. Wypełnij ankietę

Wypełnij ankietę na Escapelle online

2. Wykup konsultację

 3. Zrealizuj e-receptę

Recepta ellaone Zielona Góra

W zależności od tego, ile czasu minęło od niezabezpieczonego stosunku należy wybrać odpowiedni lek. Escapelle jest sugerowane w momencie, gdy od niezabezpieczonego stosunku nie minęło jeszcze 72h. Escapelle to lek, który oddziałuje na proces uwalniania się komórki jajowej. Substancją czynną jest lewonorgestrel. Im wcześniej lek będzie użyty, tym jest bardziej skuteczny. Tabletka Escapelle ma działanie antykoncepcyjne, więc zapobiega ciąży, nie jest to środek, którego należy nadużywać i jest nieskuteczny w momencie, gdy kobieta jest już w ciąży. Aby otrzymać e-receptę na Escapelle należy wykupić konsultację online, a następnie wypełnić wywiad zdrowotny. Jeśli lekarz nie znajdzie przeciwwskazań kod SMS do recepty powinniśmy otrzymać w ciągu 15 minut!

Recepta escapelle Zielona Góra

Tabletki po stosunku, to silne, hormonalne tabletki, które działają do 5 dni od niezabezpieczonego stosunku. Jeśli jednak kobieta nie może w tym czasie udać się do lekarza, wystarczy skorzystać z internetowej porady, podczas której, lekarz przeprowadzić wywiad, oraz na podstawie zgromadzonych informacji, podejmie decyzję o słuszności wystawienia e-recepty na tabletkę dzień po. Im wczesniej tabletka dizeń po zostanie przyjęta tym mniejsze prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Receptę na ellaOne można uzyskać w przychodni online po uprzednim wypełnieniu wywiadu zdrowotnego. Po opłaceniu konsultacji i sprawdzeniu ankiety przez lekarza, na telefon przyjdzie SMS z kodem do e-recepty. Cały proces trwa do 15 minut!

dostępne usługi

Ellaone recepta - jak można ją uzyskać. Ile trzeba czekać na wystawienie?

Podobnie jak w przypadku antykoncepcji awaryjnej Escapelle również receptę na Ellaone można uzyskać w przychodni online. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, bo bez wychodzenia z domu można uzyskać receptę od lekarza. Wszystkie informacje o stanie zdrowia i przyjmowanych lekach kobieta musi podać w formularzu, który przesyłany jest do lekarza. W nim również powinna zawrzeć informację dotyczącą tego, kiedy odbyła niezabezpieczony bądź niewłaściwie zabezpieczony stosunek. Na tej podstawie, a także według ewentualnych przeciwwskazań do stosowania niektórych preparatów, np. tych zawierających w składzie laktozę, lekarz może zdecydować o przepisaniu recepty na lek Ellaone.

Lek ten podobnie jak Escapelle posiada w składzie laktozę jednowodną, dlatego nietolerancja laktozy jest przeciwwskazaniem do stosowania, ale o przepisaniu leku zadecyduje lekarz. E-receptę na Ellaone można zrealizować w każdej aptece, w której dostępny jest lek. Należy go zażyć jak najszybciej, popijając szklanką wody. Nie ma znaczenia czy lek przyjmowany jest przed posiłkiem, podczas posiłku, czy po nim. Przychodnia online działa przez całą dobę, co jest bardzo wygodne w sytuacjach nagłych, kiedy nie można dostać się do specjalisty, czyli ginekologa.

Warto wiedzieć, że receptę może wypisać również lekarz POZ, ale tutaj stacjonarnie także trudno dostać się na wizytę od razu, a w sytuacji pandemicznej możliwa jest często tylko telekonsultacja, zatem wygodniej jest skorzystać z usług poradni online i uzyskać e-receptę na tzw tabletkę dzień po, po weryfikacji zgłoszenia od razu. Zostaje ona przesłana na podany numer telefonu i można ją od razu zrealizować w aptece. Trzeba powiedzieć, że dzięki wysokiej skuteczności można z dużym prawdopodobieństwem wykluczyć zajście w ciąże po zażyciu tabletki Ellaone w zaleconym czasie. Szacuje się według badań, że 2 na 100 kobiet mimo zażycia antykoncepcji awaryjnej może zajść w ciążę.

Apteki Zielona Góra

Najnowsze wpisy na blogu