Tabletka dzień po Władysławowo

Antykoncepcja awaryjna może być potrzebna każdej z nas. Jednak w Polsce dostęp do niej jest ograniczony. By zakupić tabletkę dzień po konieczna jest recepta, której uzyskanie nie jest ani tanie ani proste. Dobrze wiemy, jak długi jest czas oczekiwania na wizytę albo jak wysokie stawki za jej przeprowadzenie pobierane są przez lekarzy. Jednak od niedawna dzięki wizytom on-line każda kobieta może czuć się bezpiecznie. Teraz niezabezpieczony stosunek, czy pęknięta prezerwatywa, nie musi oznaczać nawet stresu. By uzyskać receptę na tabletkę dzień po we Władysławowie, wystarczy wejść na stronę internetową i wypełnić wywiad-ankietę. Trafia on do lekarza, który dokonuje oceny czy nie ma przeciwskazań zdrowotnych i wystawia receptę. Otrzymasz ją na telefon i na maila w ciągu kilku minut. Dzięki temu możesz udać się do najbliższej apteki we Władysławowie i zakupić antykoncepcję awaryjną. Pamiętaj zatem, że receptę na tabletkę dzień po we Władysławowie najszybciej i najtaniej otrzymasz przez Internet.
pudełko tabletki dzień po

Antykoncepcja awaryjna - ellaOne

Tabletka dzień po Władysławowo. Gdzie ją kupić?

Antykoncepcja awaryjna skuteczna jest tylko do 72 godzin po stosunku. Co więcej – producenci (Escapelle i EllaOne) wskazują, że im szybciej przyjmiesz lek, tym mniejsze ryzyko zajścia w niechcianą ciążę. Dzieje się tak dlatego, że plemniki żyją w ciele kobiety przez wiele dni. By nie doszło do zapłodnienia musi nastąpić zahamowanie uwalniania komórki jajowej z jajnika. Właśnie za to odpowiedzialne są substancje czynne zawarte w Escapelle i EllaOne. Jeżeli zatem chcesz skutecznie ochronić się przed ciążą pamiętaj o czasie, którego nie można marnować na umawianie wizyt i stanie w kolejce. Najszybszą metodą uzyskania recepty na tabletkę dzień po we Władysławowie jest wizyta on-line. Zatem jeżeli potrzebujesz recepty na tabletkę dzień po we Władysławowie, skorzystaj z Internetu.

Recepta na tabletkę dzień po Władysławowo - jak uzyskać?

3 proste kroki
Zamów konsultację na Escapelle online

1. Wypełnij ankietę

Wypełnij ankietę na Escapelle online

2. Wykup konsultację

 3. Zrealizuj e-receptę

Recepta ellaOne Władysławowo

W zależności od tego, ile czasu minęło od niezabezpieczonego stosunku należy wybrać odpowiedni lek. Escapelle jest sugerowane w momencie, gdy od niezabezpieczonego stosunku nie minęło jeszcze 72h. Escapelle to lek, który oddziałuje na proces uwalniania się komórki jajowej. Substancją czynną jest lewonorgestrel. Im wcześniej lek będzie użyty, tym jest bardziej skuteczny. Tabletka Escapelle ma działanie antykoncepcyjne, więc zapobiega ciąży, nie jest to środek, którego należy nadużywać i jest nieskuteczny w momencie, gdy kobieta jest już w ciąży.

Recepta escapelle Władysławowo

Tabletki po stosunku, to silne, hormonalne tabletki, które działają do 72 godzin lub 5 dni (zależy od rodzaju tabletki) od ich zażycia. Jeśli jednak kobieta nie może w tym czasie udać się do lekarza, wystarczy skorzystać z internetowej porady, podczas której, lekarz przeprowadzić wywiad, oraz na podstawie zgromadzonych informacji, podejmie decyzję o słuszności wystawienia e-recepty na tabletkę dzień po.

dostępne usługi

Ellaone recepta - jak można ją uzyskać. Ile trzeba czekać na wystawienie?

Podobnie jak w przypadku antykoncepcji awaryjnej Escapelle również receptę na Ellaone można uzyskać w przychodni online. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, bo bez wychodzenia z domu można uzyskać receptę od lekarza. Wszystkie informacje o stanie zdrowia i przyjmowanych lekach kobieta musi podać w formularzu, który przesyłany jest do lekarza. W nim również powinna zawrzeć informację dotyczącą tego, kiedy odbyła niezabezpieczony bądź niewłaściwie zabezpieczony stosunek. Na tej podstawie, a także według ewentualnych przeciwwskazań do stosowania niektórych preparatów, np. tych zawierających w składzie laktozę, lekarz może zdecydować o przepisaniu recepty na lek Ellaone.

Lek ten podobnie jak Escapelle posiada w składzie laktozę jednowodną, dlatego nietolerancja laktozy jest przeciwwskazaniem do stosowania, ale o przepisaniu leku zadecyduje lekarz. E-receptę na Ellaone można zrealizować w każdej aptece, w której dostępny jest lek. Należy go zażyć jak najszybciej, popijając szklanką wody. Nie ma znaczenia czy lek przyjmowany jest przed posiłkiem, podczas posiłku, czy po nim. Przychodnia online działa przez całą dobę, co jest bardzo wygodne w sytuacjach nagłych, kiedy nie można dostać się do specjalisty, czyli ginekologa.

Warto wiedzieć, że receptę może wypisać również lekarz POZ, ale tutaj stacjonarnie także trudno dostać się na wizytę od razu, a w sytuacji pandemicznej możliwa jest często tylko telekonsultacja, zatem wygodniej jest skorzystać z usług poradni online i uzyskać e-receptę na tzw tabletkę dzień po, po weryfikacji zgłoszenia od razu. Zostaje ona przesłana na podany numer telefonu i można ją od razu zrealizować w aptece. Trzeba powiedzieć, że dzięki wysokiej skuteczności można z dużym prawdopodobieństwem wykluczyć zajście w ciąże po zażyciu tabletki Ellaone w zaleconym czasie. Szacuje się według badań, że 2 na 100 kobiet mimo zażycia antykoncepcji awaryjnej może zajść w ciążę.

Apteki we Władysławowie

Najnowsze wpisy na blogu