Tabletka dzień po Wisła

Teraz stosunek bez zabezpieczenia, czy taki, w który zabezpieczenie zawiodło, nie musi być powodem do stresu. Już w kilkanaście minut możesz otrzymać receptę na tabletkę dzień po w Wiśle. Wystarczy wypełnić formularz online i jeśli lekarz nie będzie widział przeciwwskazań, to prześle receptę na tabletkę dzień po w formie SMSa w ciągu kilkunastu minut. Nie ma zatem potrzeby płacić krocie za wizyty u specjalistów i czekać w długich kolejkach. W Wiśle wystarczy wejść na stronę internetową, wypełnić formularz, który oceni lekarz i poczekać. Po kilku minutach na Twoim mailu będzie recepta na tabletkę dzień po wraz z kodem, którą zrealizować możesz w najbliższej aptece. Co ważne, w Polsce tabletka dzień po dostępna jest tylko na receptę, więc najlepiej otrzymać ją po odbyciu wizyty on-line.
pudełko tabletki dzień po

Antykoncepcja awaryjna - ellaOne

Tabletka dzień po Wisła. Gdzie ją kupić?

Musisz pamiętać, że plemniki żyją w kobiecie nawet kilka dni. Tabletka dzień po (Escapelle, EllaOne) natomiast posiada substancję czynną, która czasowo blokuje uwalnianie się z jajnika komórki jajowej. Zatem działanie tabletki po, jest ograniczone czasowo. Producenci wskazują, że są to 72 godziny, jednak im szybciej lek zostanie przyjęty, tym większą ma skuteczność. Dlatego tak ważne jest by nie zwlekać, nie umawiać się do specjalisty ginekologa na odległe terminy, nie tracić czasu w kolejkach. Dziś otrzymanie recepty na tabletkę dzień po jest proste jak nigdy przedtem. Możesz oszczędzić czas, pieniądze i przede wszystkim nerwy. Receptę ma tabletkę dzień po w Wiśle najłatwiej otrzymać przez Internet. Posiadając kod recepty, który otrzymasz przez sms, wystarczy, że pójdziesz do najbliższej apteki w Wiśle i zakupisz lek. Od momentu zamówienia wizyty do kupna tabletki dzień po, upłynąć może nawet niecałe 30 minut, zamiast kilka dni, w oczekiwaniu na wizytę u specjalisty ginekologa. Pamiętaj zatem, jeżeli recepta na tabletkę dzień po w Wiśle, to tylko przez Internet.

Recepta na tabletkę dzień po Wisła - jak uzyskać?

3 proste kroki
Zamów konsultację na Escapelle online

1. Wypełnij ankietę

Wypełnij ankietę na Escapelle online

2. Wykup konsultację

 3. Zrealizuj e-receptę

Recepta ellaOne Wisła

W zależności od tego, ile czasu minęło od niezabezpieczonego stosunku należy wybrać odpowiedni lek. Escapelle jest sugerowane w momencie, gdy od niezabezpieczonego stosunku nie minęło jeszcze 72h. Escapelle to lek, który oddziałuje na proces uwalniania się komórki jajowej. Substancją czynną jest lewonorgestrel. Im wcześniej lek będzie użyty, tym jest bardziej skuteczny. Tabletka Escapelle ma działanie antykoncepcyjne, więc zapobiega ciąży, nie jest to środek, którego należy nadużywać i jest nieskuteczny w momencie, gdy kobieta jest już w ciąży.

Recepta escapelle Wisła

Tabletki po stosunku, to silne, hormonalne tabletki, które działają do 72 godzin lub 5 dni (zależy od rodzaju tabletki) od ich zażycia. Jeśli jednak kobieta nie może w tym czasie udać się do lekarza, wystarczy skorzystać z internetowej porady, podczas której, lekarz przeprowadzić wywiad, oraz na podstawie zgromadzonych informacji, podejmie decyzję o słuszności wystawienia e-recepty na tabletkę dzień po.

dostępne usługi

Ellaone recepta - jak można ją uzyskać. Ile trzeba czekać na wystawienie?

Podobnie jak w przypadku antykoncepcji awaryjnej Escapelle również receptę na Ellaone można uzyskać w przychodni online. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, bo bez wychodzenia z domu można uzyskać receptę od lekarza. Wszystkie informacje o stanie zdrowia i przyjmowanych lekach kobieta musi podać w formularzu, który przesyłany jest do lekarza. W nim również powinna zawrzeć informację dotyczącą tego, kiedy odbyła niezabezpieczony bądź niewłaściwie zabezpieczony stosunek. Na tej podstawie, a także według ewentualnych przeciwwskazań do stosowania niektórych preparatów, np. tych zawierających w składzie laktozę, lekarz może zdecydować o przepisaniu recepty na lek Ellaone.

Lek ten podobnie jak Escapelle posiada w składzie laktozę jednowodną, dlatego nietolerancja laktozy jest przeciwwskazaniem do stosowania, ale o przepisaniu leku zadecyduje lekarz. E-receptę na Ellaone można zrealizować w każdej aptece, w której dostępny jest lek. Należy go zażyć jak najszybciej, popijając szklanką wody. Nie ma znaczenia czy lek przyjmowany jest przed posiłkiem, podczas posiłku, czy po nim. Przychodnia online działa przez całą dobę, co jest bardzo wygodne w sytuacjach nagłych, kiedy nie można dostać się do specjalisty, czyli ginekologa.

Warto wiedzieć, że receptę może wypisać również lekarz POZ, ale tutaj stacjonarnie także trudno dostać się na wizytę od razu, a w sytuacji pandemicznej możliwa jest często tylko telekonsultacja, zatem wygodniej jest skorzystać z usług poradni online i uzyskać e-receptę na tzw tabletkę dzień po, po weryfikacji zgłoszenia od razu. Zostaje ona przesłana na podany numer telefonu i można ją od razu zrealizować w aptece. Trzeba powiedzieć, że dzięki wysokiej skuteczności można z dużym prawdopodobieństwem wykluczyć zajście w ciąże po zażyciu tabletki Ellaone w zaleconym czasie. Szacuje się według badań, że 2 na 100 kobiet mimo zażycia antykoncepcji awaryjnej może zajść w ciążę.

Apteki w Wiśle

Najnowsze wpisy na blogu