Tabletka dzień po Świnoujście

Pęknięta prezerwatywa czy niezabezpieczony stosunek nie muszą oznaczać stresu, a tym bardziej tragedii. Od lat na polskim rynku dostępna jest antykoncepcja awaryjna, z której skorzystać mogą kobiety w sytuacji kryzysowej. Jednak w naszym kraju, jako jednym z dwóch w Unii Europejskiej, tabletka dzień po przepisywana jest tylko na receptę. Poważnie ogranicza to dostęp do niej, jednak dzięki Internetowi, w Świnoujściu, otrzymanie recepty na tabletkę dzień po, trwa zaledwie kilkanaście minut. Nie ma zatem potrzeby byś czekała w długich kolejkach, stresowała się przed drzwiami gabinetu, czy płaciła astronomiczne kwoty za wizytę. Teraz w Świnoujściu, receptę na tabletkę dzień po najlepiej otrzymać przez Internet. Wystarczy wejść na stronę, wypełnić formularz i poczekać kilka minut. Lekarz po jego weryfikacji, wystawi receptę, którą dostaniesz w ciągu kilku następnych minut.  Zatem po receptę na tabletkę dzień po w Świnoujściu, najlepiej przez Internet. To rozwiązanie, najszybsze, najtańsze i przede wszystkim pewne.
pudełko tabletki dzień po

Antykoncepcja awaryjna - ellaOne

Tabletka dzień po Świnoujście. Gdzie ją kupić?

Musisz pamiętać, że tabletka dzień po, jak wskazuje jej nazwa, zażyta powinna być następnego dnia po niezabezpieczonym stosunku, ewentualnie w ciągu następnych trzech dni. Dzieje się tak dlatego, że plemniki mogą żyć w ciele kobiety nawet przez kilka dni, „oczekując” na uwolnienie komórki jajowej, celem zapłodnienia. Tabletka dzień po ma za zadanie zahamować proces uwalniania komórki jajowej, zatem działać należy jak najszybciej. Producenci Escapelle i EllaOne wskazują, że skuteczność leków to 90%, jednak im szybciej tym lepiej. Nie może zatem czekać na tradycyjną wizytę. Stresować się czy lekarz Cię przyjmie, czy nie wypadnie mu termin albo czy będzie miejsce. Jedynym sprawdzonym i skutecznym rozwiązaniem na uzyskanie recepty na tabletkę dzień po w Świnoujściu jest Internet. Kilka kliknięć i znów możesz być spokojna.

Recepta na tabletkę dzień po Świnoujście - jak uzyskać?

3 proste kroki
Zamów konsultację na Escapelle online

1. Wypełnij ankietę

Wypełnij ankietę na Escapelle online

2. Wykup konsultację

 3. Zrealizuj e-receptę

Recepta ellaOne Świnoujście

W zależności od tego, ile czasu minęło od niezabezpieczonego stosunku należy wybrać odpowiedni lek. Escapelle jest sugerowane w momencie, gdy od niezabezpieczonego stosunku nie minęło jeszcze 72h. Escapelle to lek, który oddziałuje na proces uwalniania się komórki jajowej. Substancją czynną jest lewonorgestrel. Im wcześniej lek będzie użyty, tym jest bardziej skuteczny. Tabletka Escapelle ma działanie antykoncepcyjne, więc zapobiega ciąży, nie jest to środek, którego należy nadużywać i jest nieskuteczny w momencie, gdy kobieta jest już w ciąży.

Recepta escapelle Świnoujście

Tabletki po stosunku, to silne, hormonalne tabletki, które działają do 72 godzin lub 5 dni (zależy od rodzaju tabletki) od ich zażycia. Jeśli jednak kobieta nie może w tym czasie udać się do lekarza, wystarczy skorzystać z internetowej porady, podczas której, lekarz przeprowadzić wywiad, oraz na podstawie zgromadzonych informacji, podejmie decyzję o słuszności wystawienia e-recepty na tabletkę dzień po.

dostępne usługi

Ellaone recepta - jak można ją uzyskać. Ile trzeba czekać na wystawienie?

Podobnie jak w przypadku antykoncepcji awaryjnej Escapelle również receptę na Ellaone można uzyskać w przychodni online. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, bo bez wychodzenia z domu można uzyskać receptę od lekarza. Wszystkie informacje o stanie zdrowia i przyjmowanych lekach kobieta musi podać w formularzu, który przesyłany jest do lekarza. W nim również powinna zawrzeć informację dotyczącą tego, kiedy odbyła niezabezpieczony bądź niewłaściwie zabezpieczony stosunek. Na tej podstawie, a także według ewentualnych przeciwwskazań do stosowania niektórych preparatów, np. tych zawierających w składzie laktozę, lekarz może zdecydować o przepisaniu recepty na lek Ellaone.

Lek ten podobnie jak Escapelle posiada w składzie laktozę jednowodną, dlatego nietolerancja laktozy jest przeciwwskazaniem do stosowania, ale o przepisaniu leku zadecyduje lekarz. E-receptę na Ellaone można zrealizować w każdej aptece, w której dostępny jest lek. Należy go zażyć jak najszybciej, popijając szklanką wody. Nie ma znaczenia czy lek przyjmowany jest przed posiłkiem, podczas posiłku, czy po nim. Przychodnia online działa przez całą dobę, co jest bardzo wygodne w sytuacjach nagłych, kiedy nie można dostać się do specjalisty, czyli ginekologa.

Warto wiedzieć, że receptę może wypisać również lekarz POZ, ale tutaj stacjonarnie także trudno dostać się na wizytę od razu, a w sytuacji pandemicznej możliwa jest często tylko telekonsultacja, zatem wygodniej jest skorzystać z usług poradni online i uzyskać e-receptę na tzw tabletkę dzień po, po weryfikacji zgłoszenia od razu. Zostaje ona przesłana na podany numer telefonu i można ją od razu zrealizować w aptece. Trzeba powiedzieć, że dzięki wysokiej skuteczności można z dużym prawdopodobieństwem wykluczyć zajście w ciąże po zażyciu tabletki Ellaone w zaleconym czasie. Szacuje się według badań, że 2 na 100 kobiet mimo zażycia antykoncepcji awaryjnej może zajść w ciążę.

Apteki w Świnoujściu

Najnowsze wpisy na blogu