Tabletka dzień po Przemyśl

Bywa, że nie wszystko dzieje się tak jak zaplanujemy. Miłosne uniesienie, niezabezpieczony stosunek, pęknięta prezerwatywa. To nie zdarzyło się tylko Tobie. Nie martw się! Dziś to nie problem, gdyż receptę na tabletkę dzień po w Przemyślu, uzyskać można przez Internet. Musisz pamiętać, że w Polsce antykoncepcja awaryjna dostępna jest jedynie na receptę. Zatem do niedawna aby ją otrzymać, należało umówić się na wizytę do ginekologa, czekać godzinami i słono za nią płacić. Pojawiały się też niezręczne pytania, które zdecydowanie nie są miłe. Na szczęście to już przeszłość. Teraz w Przemyślu receptę na tabletkę dzień po uzyskać można przez Internet, wchodząc na stronę, wykupując wizytę i wypełniając formularz. Już po kilku minutach lekarz sprawdzi czy wszystko jest dobrze, a Ty na maila i swój telefon, otrzymasz e-receptę. Możesz zrealizować ją w najbliższej aptece i znów być spokojna. Zatem tabletka dzień po w Przemyślu to najlepsze, najtańsze i najszybsze rozwiązanie.
pudełko tabletki dzień po

Antykoncepcja awaryjna - ellaOne

Tabletka dzień po Przemyśl. Gdzie ją kupić?

Szczególnie ważny w przypadku antykoncepcji awaryjnej jest czas, którego nie masz za dużo. W związku z tym, że plemniki żyją w ciele kobiety nawet kilka dni, ważnym jest by zablokować uwolnienie komórki jajowej, tak by nie doszło do zapłodnienia. Substancje czynne zawarte w składzie tabletki po (Escapelle i EllaOne) ingerując w gospodarkę hormonalną, zapobiegają dojrzewaniu komórki jajowej i uniemożliwiając tym samym zapłodnienie. Należy jednak pamiętać, że producenci antykoncepcji awaryjnej wskazują, że jej działanie skuteczne jest tylko do 72 godzin po stosunku. Jednak im szybciej przyjmiesz tabletkę, tym ryzyko zajścia w ciążę jest mniejsze. Dlatego tak ważne jest by działać szybko. Nie umawiać się na przekładane wizyty, nie czekać w korytarzu pełnym ludzi, zastanawiając się czy wystarczy czasu. Teraz wystarczy wejść na stronę internetową, wykupić wizytę, wypełnić wywiad i w kilka minut mieć receptę na tabletkę dzień po w ręce. Zatem pamiętaj: Jeżeli recepta na tabletkę dzień po w Przemyślu, to tylko przez Internet.

Recepta na tabletkę dzień po Przemyśl - jak uzyskać?

3 proste kroki
Zamów konsultację na Escapelle online

1. Wypełnij ankietę

Wypełnij ankietę na Escapelle online

2. Wykup konsultację

 3. Zrealizuj e-receptę

Recepta ellaOne Przemyśl

W zależności od tego, ile czasu minęło od niezabezpieczonego stosunku należy wybrać odpowiedni lek. Escapelle jest sugerowane w momencie, gdy od niezabezpieczonego stosunku nie minęło jeszcze 72h. Escapelle to lek, który oddziałuje na proces uwalniania się komórki jajowej. Substancją czynną jest lewonorgestrel. Im wcześniej lek będzie użyty, tym jest bardziej skuteczny. Tabletka Escapelle ma działanie antykoncepcyjne, więc zapobiega ciąży, nie jest to środek, którego należy nadużywać i jest nieskuteczny w momencie, gdy kobieta jest już w ciąży.

Recepta escapelle Przemyśl

Tabletki po stosunku, to silne, hormonalne tabletki, które działają do 72 godzin lub 5 dni (zależy od rodzaju tabletki) od ich zażycia. Jeśli jednak kobieta nie może w tym czasie udać się do lekarza, wystarczy skorzystać z internetowej porady, podczas której, lekarz przeprowadzić wywiad, oraz na podstawie zgromadzonych informacji, podejmie decyzję o słuszności wystawienia e-recepty na tabletkę dzień po.

dostępne usługi

Ellaone recepta - jak można ją uzyskać. Ile trzeba czekać na wystawienie?

Podobnie jak w przypadku antykoncepcji awaryjnej Escapelle również receptę na Ellaone można uzyskać w przychodni online. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, bo bez wychodzenia z domu można uzyskać receptę od lekarza. Wszystkie informacje o stanie zdrowia i przyjmowanych lekach kobieta musi podać w formularzu, który przesyłany jest do lekarza. W nim również powinna zawrzeć informację dotyczącą tego, kiedy odbyła niezabezpieczony bądź niewłaściwie zabezpieczony stosunek. Na tej podstawie, a także według ewentualnych przeciwwskazań do stosowania niektórych preparatów, np. tych zawierających w składzie laktozę, lekarz może zdecydować o przepisaniu recepty na lek Ellaone.

Lek ten podobnie jak Escapelle posiada w składzie laktozę jednowodną, dlatego nietolerancja laktozy jest przeciwwskazaniem do stosowania, ale o przepisaniu leku zadecyduje lekarz. E-receptę na Ellaone można zrealizować w każdej aptece, w której dostępny jest lek. Należy go zażyć jak najszybciej, popijając szklanką wody. Nie ma znaczenia czy lek przyjmowany jest przed posiłkiem, podczas posiłku, czy po nim. Przychodnia online działa przez całą dobę, co jest bardzo wygodne w sytuacjach nagłych, kiedy nie można dostać się do specjalisty, czyli ginekologa.

Warto wiedzieć, że receptę może wypisać również lekarz POZ, ale tutaj stacjonarnie także trudno dostać się na wizytę od razu, a w sytuacji pandemicznej możliwa jest często tylko telekonsultacja, zatem wygodniej jest skorzystać z usług poradni online i uzyskać e-receptę na tzw tabletkę dzień po, po weryfikacji zgłoszenia od razu. Zostaje ona przesłana na podany numer telefonu i można ją od razu zrealizować w aptece. Trzeba powiedzieć, że dzięki wysokiej skuteczności można z dużym prawdopodobieństwem wykluczyć zajście w ciąże po zażyciu tabletki Ellaone w zaleconym czasie. Szacuje się według badań, że 2 na 100 kobiet mimo zażycia antykoncepcji awaryjnej może zajść w ciążę.

Apteki w Przemyślu

Najnowsze wpisy na blogu