Tabletka dzień po Nowy Targ

Niezabezpieczony stosunek to jeszcze nie tragedia. Pamiętaj o antykoncepcji awaryjnej, która wybawić może Cię z kłopotu. W Polsce tabletka dzień po dostępna jest tylko na receptę, ale dzięki wizytom on-line, jej zdobycie jest teraz szybsze i prostsze. W Nowym Targu receptę na tabletkę dzień po uzyskać najlepiej przez Internet. Wejdź na stronę, uzupełnij formularz z danymi i chwilkę poczekaj. Po kilku minutach na Twoim telefonie, znajdzie się recepta, którą zrealizować może w którejś z aptek w Nowym Targu. Jest to wyjątkowe ułatwienie, które pomoże uniknąć Ci stresu, oczekiwania w kolejce, czy wydatków związanych z wizytą u specjalisty. Najlepszy sposób na uzyskanie recepty na tabletki po w Nowym Targu, to wejście na stronę internetową, podanie kilku danych, a następnie zakup leku w aptece. Łącznie trwać to może jedynie kilkanaście minut, po których dalej możesz cieszyć się życiem.
pudełko tabletki dzień po

Antykoncepcja awaryjna - ellaOne

Tabletka dzień po Nowy Targ. Gdzie ją kupić?

Najważniejszy jednak po niezabezpieczonym stosunku albo po takim, w którym tradycyjna metoda zawiodła (np. pęknięta prezerwatywa), jest czas. W związku z tym, że plemniki, żyją w ciele kobiety nawet kilka dni, zapobiec należy uwolnieniu się komórki jajowej. To zadanie wykonują substancje czynne zawarte w tabletce EllaOne albo Escapelle. Producenci tych leków wskazują na 90% skuteczności ich działania jednak pod warunkiem, że tabletka połknięta zostanie do 72 godzin po stosunku. Lecz im szybciej to zrobisz tym lepiej dla Ciebie. Właśnie dlatego tak ważny jest czas, który oszczędzasz zamawiając wizytę on-line w Nowym Targu. Dzwonienie do rejestracji, szukanie najszybszego możliwego terminu, siedzenie pod drzwiami w stresie, czy niewygodne pytania. To wszystko może Cię ominąć, jeżeli tylko zamówisz receptę na tabletkę dzień po w Nowym Targu przez Internet. By zmieścić się w 72 godzinach, co przy obłożeniu polskiej służby zdrowia wydaje się wątpliwe, musisz skorzystać z opcji zamówienie wizyty on-line i otrzymaniu jej drogą elektroniczną. Tylko w ten sposób możesz mieć pewność, że zdążyłaś i że wszystko jest dobrze. Pamiętaj zatem: jeżeli recepta na tabletkę dzień po w Nowym Targu to tylko przez Internet.

Recepta na tabletkę dzień po Nowy Targ - jak uzyskać?

3 proste kroki
Zamów konsultację na Escapelle online

1. Wypełnij ankietę

Wypełnij ankietę na Escapelle online

2. Wykup konsultację

 3. Zrealizuj e-receptę

Recepta ellaOne Nowy Targ

W zależności od tego, ile czasu minęło od niezabezpieczonego stosunku należy wybrać odpowiedni lek. Escapelle jest sugerowane w momencie, gdy od niezabezpieczonego stosunku nie minęło jeszcze 72h. Escapelle to lek, który oddziałuje na proces uwalniania się komórki jajowej. Substancją czynną jest lewonorgestrel. Im wcześniej lek będzie użyty, tym jest bardziej skuteczny. Tabletka Escapelle ma działanie antykoncepcyjne, więc zapobiega ciąży, nie jest to środek, którego należy nadużywać i jest nieskuteczny w momencie, gdy kobieta jest już w ciąży.

Recepta escapelle Nowy Targ

Tabletki po stosunku, to silne, hormonalne tabletki, które działają do 72 godzin lub 5 dni (zależy od rodzaju tabletki) od ich zażycia. Jeśli jednak kobieta nie może w tym czasie udać się do lekarza, wystarczy skorzystać z internetowej porady, podczas której, lekarz przeprowadzić wywiad, oraz na podstawie zgromadzonych informacji, podejmie decyzję o słuszności wystawienia e-recepty na tabletkę dzień po.

dostępne usługi

Ellaone recepta - jak można ją uzyskać. Ile trzeba czekać na wystawienie?

Podobnie jak w przypadku antykoncepcji awaryjnej Escapelle również receptę na Ellaone można uzyskać w przychodni online. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, bo bez wychodzenia z domu można uzyskać receptę od lekarza. Wszystkie informacje o stanie zdrowia i przyjmowanych lekach kobieta musi podać w formularzu, który przesyłany jest do lekarza. W nim również powinna zawrzeć informację dotyczącą tego, kiedy odbyła niezabezpieczony bądź niewłaściwie zabezpieczony stosunek. Na tej podstawie, a także według ewentualnych przeciwwskazań do stosowania niektórych preparatów, np. tych zawierających w składzie laktozę, lekarz może zdecydować o przepisaniu recepty na lek Ellaone.

Lek ten podobnie jak Escapelle posiada w składzie laktozę jednowodną, dlatego nietolerancja laktozy jest przeciwwskazaniem do stosowania, ale o przepisaniu leku zadecyduje lekarz. E-receptę na Ellaone można zrealizować w każdej aptece, w której dostępny jest lek. Należy go zażyć jak najszybciej, popijając szklanką wody. Nie ma znaczenia czy lek przyjmowany jest przed posiłkiem, podczas posiłku, czy po nim. Przychodnia online działa przez całą dobę, co jest bardzo wygodne w sytuacjach nagłych, kiedy nie można dostać się do specjalisty, czyli ginekologa.

Warto wiedzieć, że receptę może wypisać również lekarz POZ, ale tutaj stacjonarnie także trudno dostać się na wizytę od razu, a w sytuacji pandemicznej możliwa jest często tylko telekonsultacja, zatem wygodniej jest skorzystać z usług poradni online i uzyskać e-receptę na tzw tabletkę dzień po, po weryfikacji zgłoszenia od razu. Zostaje ona przesłana na podany numer telefonu i można ją od razu zrealizować w aptece. Trzeba powiedzieć, że dzięki wysokiej skuteczności można z dużym prawdopodobieństwem wykluczyć zajście w ciąże po zażyciu tabletki Ellaone w zaleconym czasie. Szacuje się według badań, że 2 na 100 kobiet mimo zażycia antykoncepcji awaryjnej może zajść w ciążę.

Apteki w Nowym Targu

Najnowsze wpisy na blogu