Tabletka dzień po Mielno

Porwała Cię impreza, a może nastrój chwili? Niezabezpieczony stosunek to nie tragedia. Teraz nie musisz się obawiać, że zajdziesz w niechcianą ciąże. Na szczęście na rynku dostępna jest antykoncepcja awaryjna przewidziana na takie okoliczności. Wystarczy wejść do Internetu i przez komórkę zamówić wizytę on-line. W ciągu kilku minut, po wypełnieniu formularza, otrzymasz receptę, którą zrealizować można w najbliższej aptece. Gdzie najlepiej otrzymać receptę na tabletkę dzień po w Mielnie? Tylko w Internecie. Nie musisz już szukać lekarza w Mielnie czy jechać do Koszalina. Denerwować się i stać w kolejce, nie wiedząc czy zdążysz. Jeżeli po tabletkę dzień po w Milenie to tylko wizyta on-line. Pamiętaj, że jeżeli w Mielnie zamówisz wizytę przez Internet i wypełnisz formularz, to po kilku minutach otrzymasz receptę SMS, którą zrealizować możesz w najbliższej aptece w Mielnie jeszcze tej samej nocy.
pudełko tabletki dzień po

Antykoncepcja awaryjna - ellaOne

Tabletka dzień po Mielno. Gdzie ją kupić?

Musisz pamiętać, że tabletka dzień po (Escapelle i EllaOne) ma ograniczony czas działania. Dlatego tak ważne jest by nie czekać w Mielnie albo Koszalinie w długiej kolejce do ginekologa. Nie możesz też czekać kilku dni na umówienie prywatnej wizyte, która jest zwykle bardzo droga. Substancje czynne zawarte w Escapelle i EllaOne powodują zahamowanie produkcji pęcherzyka, a co za tym idzie komórki jajowej. W związku z tym, że plemniki żyją w kobiecie kilka dni, producenci leków wskazują, że tabletka dzień po skuteczna jest do 72 godzin po niezabezpieczonym stosunku. Nie masz zatem czasu, by umawiać się na drogie wizyty albo czekać w szpitalnym korytarzu. Wystarczy wejść do Internetu, wypełnić formularz, a po kilku minutach otrzymasz receptę na tabletkę dzień po w Mielnie. Nie ważne zatem czy pękła prezerwatywa czy nie stosowaliście zabezpieczenia. Teraz dzięki wizytom on-line możesz poczuć się bezpieczna. Aby uzyskać receptę na tabletkę dzień po w Mielnie wystarczy wypełnić formularz online, który weryfikuje lekarz. Jeśli nie będzie przeciwwskazań, to wyśle do Ciebie e-receptę SMSem już w ciągu kilku minut.

Recepta na tabletkę dzień po Mielno - jak uzyskać?

3 proste kroki
Zamów konsultację na Escapelle online

1. Wypełnij ankietę

Wypełnij ankietę na Escapelle online

2. Wykup konsultację

 3. Zrealizuj e-receptę

Recepta ellaOne Mielno

W zależności od tego, ile czasu minęło od niezabezpieczonego stosunku należy wybrać odpowiedni lek. Escapelle jest sugerowane w momencie, gdy od niezabezpieczonego stosunku nie minęło jeszcze 72h. Escapelle to lek, który oddziałuje na proces uwalniania się komórki jajowej. Substancją czynną jest lewonorgestrel. Im wcześniej lek będzie użyty, tym jest bardziej skuteczny. Tabletka Escapelle ma działanie antykoncepcyjne, więc zapobiega ciąży, nie jest to środek, którego należy nadużywać i jest nieskuteczny w momencie, gdy kobieta jest już w ciąży.

Recepta escapelle Mielno

Tabletki po stosunku, to silne, hormonalne tabletki, które działają do 72 godzin lub 5 dni (zależy od rodzaju tabletki) od ich zażycia. Jeśli jednak kobieta nie może w tym czasie udać się do lekarza, wystarczy skorzystać z internetowej porady, podczas której, lekarz przeprowadzić wywiad, oraz na podstawie zgromadzonych informacji, podejmie decyzję o słuszności wystawienia e-recepty na tabletkę dzień po.

dostępne usługi

Ellaone recepta - jak można ją uzyskać. Ile trzeba czekać na wystawienie?

Podobnie jak w przypadku antykoncepcji awaryjnej Escapelle również receptę na Ellaone można uzyskać w przychodni online. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, bo bez wychodzenia z domu można uzyskać receptę od lekarza. Wszystkie informacje o stanie zdrowia i przyjmowanych lekach kobieta musi podać w formularzu, który przesyłany jest do lekarza. W nim również powinna zawrzeć informację dotyczącą tego, kiedy odbyła niezabezpieczony bądź niewłaściwie zabezpieczony stosunek. Na tej podstawie, a także według ewentualnych przeciwwskazań do stosowania niektórych preparatów, np. tych zawierających w składzie laktozę, lekarz może zdecydować o przepisaniu recepty na lek Ellaone.

Lek ten podobnie jak Escapelle posiada w składzie laktozę jednowodną, dlatego nietolerancja laktozy jest przeciwwskazaniem do stosowania, ale o przepisaniu leku zadecyduje lekarz. E-receptę na Ellaone można zrealizować w każdej aptece, w której dostępny jest lek. Należy go zażyć jak najszybciej, popijając szklanką wody. Nie ma znaczenia czy lek przyjmowany jest przed posiłkiem, podczas posiłku, czy po nim. Przychodnia online działa przez całą dobę, co jest bardzo wygodne w sytuacjach nagłych, kiedy nie można dostać się do specjalisty, czyli ginekologa.

Warto wiedzieć, że receptę może wypisać również lekarz POZ, ale tutaj stacjonarnie także trudno dostać się na wizytę od razu, a w sytuacji pandemicznej możliwa jest często tylko telekonsultacja, zatem wygodniej jest skorzystać z usług poradni online i uzyskać e-receptę na tzw tabletkę dzień po, po weryfikacji zgłoszenia od razu. Zostaje ona przesłana na podany numer telefonu i można ją od razu zrealizować w aptece. Trzeba powiedzieć, że dzięki wysokiej skuteczności można z dużym prawdopodobieństwem wykluczyć zajście w ciąże po zażyciu tabletki Ellaone w zaleconym czasie. Szacuje się według badań, że 2 na 100 kobiet mimo zażycia antykoncepcji awaryjnej może zajść w ciążę.

Apteki w Mielnie

Najnowsze wpisy na blogu