Tabletka dzień po Łódź

Na rynku, dostępne są specjalne tabletki, które pozwalają kobietą zmniejszyć ryzyko zajścia w ciążę, w przypadku niezastosowania zabezpieczenia, lub uszkodzenia go. Jak wiadomo, na obecną chwilę, dostępne są różne środki antykoncepcji, jednak żadne z nich, nie gwarantuje stuprocentowego zabezpieczenia. Jeśli zatem uprawiałaś seks i masz obawy, że możesz być w ciąży, nie zwlekaj. Udaj się na wizytę do ginekologa, który przepisze tabletkę po.
Czym są tabletki po stosunku, oraz jak je kupić?
Tabletki po stosunku, to silne tabletki, składające się z hormonów, które mają zapobiec zagnieżdżeniu się plemnika. Ich zażycie, powinno odbyć się najszybciej jak jest to możliwe, jednak nie później jak 72 godziny, gdyż tyle właśnie może zająć dostanie się plemnika do komórki. W Polsce tabletka dzień po jest dostępna tylko i wyłącznie na receptę. Jeśli nie mamy możliwości z korzystania z wizyty lekarskiej stacjonarnej, możemy wykupić konsultację online. Na podstawie przesłanego wywiadu lekarz zadecyduje, czy może przepisać e-receptę na tabletkę dzień po. Kod SMS do recepty na tabletkę dzień po jest wysyłany w ciągu 15 minut od zatwierdzenia wywiadu zdrowotnego.
pudełko tabletki dzień po

Antykoncepcja awaryjna - ellaOne

Tabletka dzień po Łódź - gdzie ją kupić?

Jeśli nie możesz dostać się do lekarza w ciągu 72 godzin, możesz skorzystać z lepszego rozwiązania, jakim jest elektroniczna porada lekarska. Porady udziela lekarz, który na życzenie pacjentki, wystawia ereceptę na tabletkę po. Recepta tabletka dzień po Łódź, może zostać zrealizowana w dowolnym mieście oraz aptece. Wydawana jest w bardzo szybkim czasie, a dostępny ekod, ułatwi zakup tabletki.
Tabletki po stosunku, są bardzo silne i nie wolno stosować ich często. Zbyt duża dawka hormonów, może powodować wiele chorób, a nawet zakłócić pracę hormonalną. Może dojść do zaniku, lub ograniczenia krwawienia miesiączkowego, oraz wielu innych, groźnych chorób. Przed zastosowaniem tabletki dzień po w Łodzi, należy zapytać lekarza o wszelkie niejasności, oraz podać szczegółowe informacje, podczas kompletowania informacji, by nie narazić się na powstanie groźnych chorób i stanów zapalnych w organizmie.

Recepta tabletka dzień po - jak uzyskać?

3 proste kroki
Zamów konsultację na Escapelle online

1. Wypełnij ankietę

Wypełnij ankietę na Escapelle online

2. Wykup konsultację

 3. Zrealizuj e-receptę

Recepta ellaOne Łódź

W zależności od tego, ile czasu minęło od niezabezpieczonego stosunku należy wybrać odpowiedni lek. Escapelle jest sugerowane w momencie, gdy od niezabezpieczonego stosunku nie minęło jeszcze 72h. Escapelle to lek, który oddziałuje na proces uwalniania się komórki jajowej. Substancją czynną jest lewonorgestrel. Im wcześniej lek będzie użyty, tym jest bardziej skuteczny. Tabletka Escapelle ma działanie antykoncepcyjne, więc zapobiega ciąży, nie jest to środek, którego należy nadużywać i jest nieskuteczny w momencie, gdy kobieta jest już w ciąży.

Recepta escapelle Łódź

Tabletki po stosunku, to silne, hormonalne tabletki, które działają do 72 godzin lub 5 dni (zależy od rodzaju tabletki) od ich zażycia. Jeśli jednak kobieta nie może w tym czasie udać się do lekarza, wystarczy skorzystać z internetowej porady, podczas której, lekarz przeprowadzić wywiad, oraz na podstawie zgromadzonych informacji, podejmie decyzję o słuszności wystawienia e-recepty na tabletkę dzień po.

dostępne usługi

Ellaone recepta - jak można ją uzyskać. Ile trzeba czekać na wystawienie?

Podobnie jak w przypadku antykoncepcji awaryjnej Escapelle również receptę na Ellaone można uzyskać w przychodni online. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, bo bez wychodzenia z domu można uzyskać receptę od lekarza. Wszystkie informacje o stanie zdrowia i przyjmowanych lekach kobieta musi podać w formularzu, który przesyłany jest do lekarza. W nim również powinna zawrzeć informację dotyczącą tego, kiedy odbyła niezabezpieczony bądź niewłaściwie zabezpieczony stosunek. Na tej podstawie, a także według ewentualnych przeciwwskazań do stosowania niektórych preparatów, np. tych zawierających w składzie laktozę, lekarz może zdecydować o przepisaniu recepty na lek Ellaone.

Lek ten podobnie jak Escapelle posiada w składzie laktozę jednowodną, dlatego nietolerancja laktozy jest przeciwwskazaniem do stosowania, ale o przepisaniu leku zadecyduje lekarz. E-receptę na Ellaone można zrealizować w każdej aptece, w której dostępny jest lek. Należy go zażyć jak najszybciej, popijając szklanką wody. Nie ma znaczenia czy lek przyjmowany jest przed posiłkiem, podczas posiłku, czy po nim. Przychodnia online działa przez całą dobę, co jest bardzo wygodne w sytuacjach nagłych, kiedy nie można dostać się do specjalisty, czyli ginekologa.

Warto wiedzieć, że receptę może wypisać również lekarz POZ, ale tutaj stacjonarnie także trudno dostać się na wizytę od razu, a w sytuacji pandemicznej możliwa jest często tylko telekonsultacja, zatem wygodniej jest skorzystać z usług poradni online i uzyskać e-receptę na tzw tabletkę dzień po, po weryfikacji zgłoszenia od razu. Zostaje ona przesłana na podany numer telefonu i można ją od razu zrealizować w aptece. Trzeba powiedzieć, że dzięki wysokiej skuteczności można z dużym prawdopodobieństwem wykluczyć zajście w ciąże po zażyciu tabletki Ellaone w zaleconym czasie. Szacuje się według badań, że 2 na 100 kobiet mimo zażycia antykoncepcji awaryjnej może zajść w ciążę.

Apteki w Łodzi

Najnowsze wpisy na blogu