Tabletka dzień po Koszalin

Niezabezpieczony stosunek, czy taki, w którym zawiodła tradycyjna antykoncepcja związany jest zwykle ze stresem. Oczywiście na rynku dostępne są Escapelle i EllaOne czyli tabletki dzień po, jednak do ich zakupu konieczna jest recepta. I tu zwykle zaczynał się problem. Umówienie się na wizytę do lekarza, związane jest z długim oczekiwaniem, a także zwykle z kilkusetzłotowym wydatkiem. Oczywistym jest, że na wizytę lekarską, nie powinno oczekiwać się tygodniami czy miesiącami, wiemy jednak jaka jest rzeczywistość, a czas ważny jest szczególnie w przypadku antykoncepcji awaryjnej. By ominąć oczekiwanie i kolejki najlepiej skorzystać jest z wizyt on-line. Dlatego by szybko uzyskać e-receptę na tabletkę dzień po w Koszalinie, najlepiej wejść do Internetu, wypełnić formularz na stronie podmiotu leczniczego i poczekać na odpowiedź. W ten sposób recepta na tabletkę dzień po w Koszalinie znajdzie się na Twojej skrzynce mailowej w ciągu kilku minut.
pudełko tabletki dzień po

Antykoncepcja awaryjna - ellaOne

Tabletka dzień po Koszalin. Gdzie ją kupić?

Działanie antykoncepcji awaryjnej uzależnione jest od tego jak szybko przyjmiesz tabletkę dzień po, dlatego nie możesz czekać na wizytę, która może zostać na przykład przełożona. Zatem koniecznym jest zamówienie wizyty i otrzymanie recepty na tabletkę dzień po w Koszalinie przez Internet. Dlaczego czas jest tak ważny? Tabletka dzień po (Escapelle i EllaOne), zawierają substancje czynne, które blokują dojrzewanie komórki jajowej u kobiety. Skoro plemniki po stosunku żyć mogą nawet kilka dni, to tabletkę dzień po należy przyjąć jak najszybciej, tak by nie dopuścić do zapłodnienia. Producenci wskazują, że skuteczność antykoncepcji sięga tylko 72 godzin, a im szybciej zostanie przyjęta tym mniejsza szansa na zajście w niechcianą ciążę. Rozwiązanie polegające na zamówienie wizyty on-line i uzyskanie recepty na tabletkę dzień po w Koszalinie przez Internet jest zatem najszybsze i najbezpieczniejsze. Już po chwili możesz iść do apteki i zażyć tabletkę dzień po oszczędzając sobie nerwów i pieniędzy. Pamiętaj zatem; jeżeli recepta na tabletkę dzień po w Koszalinie to tylko przez Internet.

Recepta na tabletkę dzień po w Koszalinie - jak uzyskać?

3 proste kroki
Zamów konsultację na Escapelle online

1. Wypełnij ankietę

Wypełnij ankietę na Escapelle online

2. Wykup konsultację

 3. Zrealizuj e-receptę

Recepta ellaOne Koszalin

W zależności od tego, ile czasu minęło od niezabezpieczonego stosunku należy wybrać odpowiedni lek. Escapelle jest sugerowane w momencie, gdy od niezabezpieczonego stosunku nie minęło jeszcze 72h. Escapelle to lek, który oddziałuje na proces uwalniania się komórki jajowej. Substancją czynną jest lewonorgestrel. Im wcześniej lek będzie użyty, tym jest bardziej skuteczny. Tabletka Escapelle ma działanie antykoncepcyjne, więc zapobiega ciąży, nie jest to środek, którego należy nadużywać i jest nieskuteczny w momencie, gdy kobieta jest już w ciąży.

Recepta escapelle Koszalin

Tabletki po stosunku, to silne, hormonalne tabletki, które działają do 72 godzin lub 5 dni (zależy od rodzaju tabletki) od ich zażycia. Jeśli jednak kobieta nie może w tym czasie udać się do lekarza, wystarczy skorzystać z internetowej porady, podczas której, lekarz przeprowadzić wywiad, oraz na podstawie zgromadzonych informacji, podejmie decyzję o słuszności wystawienia e-recepty na tabletkę dzień po.

dostępne usługi

Ellaone recepta - jak można ją uzyskać. Ile trzeba czekać na wystawienie?

Podobnie jak w przypadku antykoncepcji awaryjnej Escapelle również receptę na Ellaone można uzyskać w przychodni online. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, bo bez wychodzenia z domu można uzyskać receptę od lekarza. Wszystkie informacje o stanie zdrowia i przyjmowanych lekach kobieta musi podać w formularzu, który przesyłany jest do lekarza. W nim również powinna zawrzeć informację dotyczącą tego, kiedy odbyła niezabezpieczony bądź niewłaściwie zabezpieczony stosunek. Na tej podstawie, a także według ewentualnych przeciwwskazań do stosowania niektórych preparatów, np. tych zawierających w składzie laktozę, lekarz może zdecydować o przepisaniu recepty na lek Ellaone.

Lek ten podobnie jak Escapelle posiada w składzie laktozę jednowodną, dlatego nietolerancja laktozy jest przeciwwskazaniem do stosowania, ale o przepisaniu leku zadecyduje lekarz. E-receptę na Ellaone można zrealizować w każdej aptece, w której dostępny jest lek. Należy go zażyć jak najszybciej, popijając szklanką wody. Nie ma znaczenia czy lek przyjmowany jest przed posiłkiem, podczas posiłku, czy po nim. Przychodnia online działa przez całą dobę, co jest bardzo wygodne w sytuacjach nagłych, kiedy nie można dostać się do specjalisty, czyli ginekologa.

Warto wiedzieć, że receptę może wypisać również lekarz POZ, ale tutaj stacjonarnie także trudno dostać się na wizytę od razu, a w sytuacji pandemicznej możliwa jest często tylko telekonsultacja, zatem wygodniej jest skorzystać z usług poradni online i uzyskać e-receptę na tzw tabletkę dzień po, po weryfikacji zgłoszenia od razu. Zostaje ona przesłana na podany numer telefonu i można ją od razu zrealizować w aptece. Trzeba powiedzieć, że dzięki wysokiej skuteczności można z dużym prawdopodobieństwem wykluczyć zajście w ciąże po zażyciu tabletki Ellaone w zaleconym czasie. Szacuje się według badań, że 2 na 100 kobiet mimo zażycia antykoncepcji awaryjnej może zajść w ciążę.

Apteki w Koszalinie

Najnowsze wpisy na blogu