Tabletka dzień po Kołobrzeg

Życie cały czas nas zaskakuje. Niestety nie zawsze pozytywnie, nawet wtedy gdy jesteśmy na urlopie i wypoczywamy. Czy zdarzyło Ci się kiedyś że antykoncepcja zawiodła? Że pękła prezerwatywa? A może poniosła Cię atmosfera chwili? Teraz takie momenty w życiu nie muszą kosztować Cię tak wiele stresu. W Kołobrzegu receptę na tabletkę dzień po, uzyskać możesz w sposób szybki i pewny. Zamiast szukać w Kołobrzegu lekarzy, umawiać się, oczekiwać w jak zwykle długich kolejkach, a do tego płacić krocie za wizytę, wystarczy wejść do Internetu, wypełnić formularz i poczekać kilka minut. Już po chwili, otrzymuje się na maila i telefon receptę na tabletkę dzień po w Kołobrzegu. Koniec zatem z drogimi wizytami, straconym czasem, nerwami i oczekiwaniem w długich kolejkach. Teraz w Kołobrzegu receptę na tabletkę dzień po zamówić najlepiej w Internecie. To gwarancja pewności, zażegnania stresu i udanych dalszych wakacji. Gdzie zatem po receptę na tabletkę dzień po w Kołobrzegu? W Internecie oczywiście – najszybciej, najtaniej i najpewniej.
pudełko tabletki dzień po

Antykoncepcja awaryjna - ellaOne

Tabletka dzień po Kołobrzeg. Gdzie ją kupić?

Pamiętaj, że w przypadku antykoncepcji awaryjnej (tabletka dzień po – Escapelle, EllaOne), ważny jest czas. Tym bardziej nie masz go na umawianie się na wizyty i stanie w ogonku składającym się z kilkunastu osób. Plemniki żyją w ciele kobiety przez kilka dób. Zatem by nie doszło do zapłodnienia konieczne jest czasowe zahamowanie uwolnienia komórki jajowej z jajnika. Odpowiedzialne są za to substancje czynne zawarte EllaOne i Escapelle. Jednak producenci zwracają uwagę, że masz tylko 72 godziny, w których antykoncepcja awaryjna jest skuteczna. Co ważne, im szybciej zażyjesz tabletkę dzień po tym większa szansa na jej skuteczne działanie. Tym bardziej warto zamówić wizytę tuż po odbyciu niezabezpieczonego stosunku i zrealizować receptę w ciągu kilku najbliższych godzin, w którejś z aptek w Kołobrzegu. Skoro tak ważny jest czas, to musisz wiedzieć, że stracisz go najmniej, jeżeli zamówisz receptę na tabletkę dzień po w Kołobrzegu przez Internet. Wówczas na pewno zdążysz i oszczędzisz sobie wielu stresujących chwil. Wystarczy, że zapamiętasz tylko to: recepta na Tabletkę dzień po w Kołobrzegu, tylko przez Internet.

Recepta na tabletkę dzień po Kołobrzeg - jak uzyskać?

3 proste kroki
Zamów konsultację na Escapelle online

1. Wypełnij ankietę

Wypełnij ankietę na Escapelle online

2. Wykup konsultację

 3. Zrealizuj e-receptę

Recepta ellaOne Kołobrzeg

W zależności od tego, ile czasu minęło od niezabezpieczonego stosunku należy wybrać odpowiedni lek. Escapelle jest sugerowane w momencie, gdy od niezabezpieczonego stosunku nie minęło jeszcze 72h. Escapelle to lek, który oddziałuje na proces uwalniania się komórki jajowej. Substancją czynną jest lewonorgestrel. Im wcześniej lek będzie użyty, tym jest bardziej skuteczny. Tabletka Escapelle ma działanie antykoncepcyjne, więc zapobiega ciąży, nie jest to środek, którego należy nadużywać i jest nieskuteczny w momencie, gdy kobieta jest już w ciąży.

Recepta escapelle Kołobrzeg

Tabletki po stosunku, to silne, hormonalne tabletki, które działają do 72 godzin lub 5 dni (zależy od rodzaju tabletki) od ich zażycia. Jeśli jednak kobieta nie może w tym czasie udać się do lekarza, wystarczy skorzystać z internetowej porady, podczas której, lekarz przeprowadzić wywiad, oraz na podstawie zgromadzonych informacji, podejmie decyzję o słuszności wystawienia e-recepty na tabletkę dzień po.

dostępne usługi

Ellaone recepta - jak można ją uzyskać. Ile trzeba czekać na wystawienie?

Podobnie jak w przypadku antykoncepcji awaryjnej Escapelle również receptę na Ellaone można uzyskać w przychodni online. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, bo bez wychodzenia z domu można uzyskać receptę od lekarza. Wszystkie informacje o stanie zdrowia i przyjmowanych lekach kobieta musi podać w formularzu, który przesyłany jest do lekarza. W nim również powinna zawrzeć informację dotyczącą tego, kiedy odbyła niezabezpieczony bądź niewłaściwie zabezpieczony stosunek. Na tej podstawie, a także według ewentualnych przeciwwskazań do stosowania niektórych preparatów, np. tych zawierających w składzie laktozę, lekarz może zdecydować o przepisaniu recepty na lek Ellaone.

Lek ten podobnie jak Escapelle posiada w składzie laktozę jednowodną, dlatego nietolerancja laktozy jest przeciwwskazaniem do stosowania, ale o przepisaniu leku zadecyduje lekarz. E-receptę na Ellaone można zrealizować w każdej aptece, w której dostępny jest lek. Należy go zażyć jak najszybciej, popijając szklanką wody. Nie ma znaczenia czy lek przyjmowany jest przed posiłkiem, podczas posiłku, czy po nim. Przychodnia online działa przez całą dobę, co jest bardzo wygodne w sytuacjach nagłych, kiedy nie można dostać się do specjalisty, czyli ginekologa.

Warto wiedzieć, że receptę może wypisać również lekarz POZ, ale tutaj stacjonarnie także trudno dostać się na wizytę od razu, a w sytuacji pandemicznej możliwa jest często tylko telekonsultacja, zatem wygodniej jest skorzystać z usług poradni online i uzyskać e-receptę na tzw tabletkę dzień po, po weryfikacji zgłoszenia od razu. Zostaje ona przesłana na podany numer telefonu i można ją od razu zrealizować w aptece. Trzeba powiedzieć, że dzięki wysokiej skuteczności można z dużym prawdopodobieństwem wykluczyć zajście w ciąże po zażyciu tabletki Ellaone w zaleconym czasie. Szacuje się według badań, że 2 na 100 kobiet mimo zażycia antykoncepcji awaryjnej może zajść w ciążę.

Apteki w Kołobrzegu

Najnowsze wpisy na blogu